TESLİMAT

Siparişleriniz, kontrol işlemlerinden geçtikten sonra, maksimum 5 iş günü (hafta içi çalışma günleri) içinde tarafınıza gönderilmek üzere kargoya teslimedilir.Siparişlerinizin tamamı anlaşmalı olduğumuz Ups Kargo garantisi altında taşınmaktadır. Ups Kargo’nun teslimat süreleri illere göre değişkenlik göstermektedir. İlgili süreler içerisinde güvenli bir şekilde siparişlerinizin teslimi sağlanmaktadır. Tarafımızdan kargoya teslim edilmiş siparişlerde yaşanacak olan beklenmedik gecikmeler Ups Kargo Firmasının sorumluluğundadır.
Ulusal Bayram ve Resmi Tatil günlerinde teslimat sağlanamamaktadır.Özel üretim yapılan ürünlerin teslim süreleri değişkenlik göstermektedir. Eğer bu tarz bir siparişiniz var ise teslimat bilgileri ve süreleri hakkında 0342 777 71 47 ve 0850 420 30 30 nolu hattımızı arayarak, müşteri ilişkileri yetkilimizden mutlaka bilgi alınız.

Siparişleriniz ile ilgili karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlar ile ilgili olarak sisteme girmiş olduğunuz üyelik bilgileriniz aracılığıyla size ulaşabilmekteyiz. Bu yüzden sisteme girmiş olduğunuz bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması size daha kısa sürede yardımcı olabilmemiz adına oldukça önemlidir.

Satın alma işlemleriniz tamamlandıktan sonra, tarafınıza siparişlerinizle ilgili bir teyit e-postası gönderilecektir.


satis.tomart.com.tr online bir alışveriş sitesidir. Aynı anda pek çok kullanıcıya alışveriş yapabilme imkanı sunabilmektedir. Çok nadir olsa da bazı ürünlerimiz ile ilgili stok tükenmesi durumları yaşanabilmektedir. Bu tarz durumlarda tarafınıza ürünün stoklarımıza giriş tarihini bildilerecek bir e-posta gönderilecektir.

CAYMA (İADE)HAKKI

İnternet alışverişlerinde yasal iade süresi olan 14 gün değişim süresi 30 gün içinde, kullanılmamış, orijinal ambalaj ve kutusuna zarar gelmemiş, tam ve eksiksiz olarak gönderilecek olan ürünler iade veya değişim kapsamında değerlendirilmektedir, aksi takdirde alıcı cayma hakkını kullanamaz. Bu kapsamda değerlendirilmek üzere gönderilen ürünlerin, ilgili e-arşiv faturasının, iade bölümleri doldurularak ve imzalanarak gönderilmesi gerekmektedir. Şekil şartlarına uymayan gönderilerin değerlendirilmeleri kanuni zorunluluklardan dolayı yapılamamaktadır.Kargo firması tarafından teslim edilen paket üzerinde bulunan “İRSALİYE” de belirtilen ürün adedinden eksik sayıda ürün var ise teslimat esnasında kargo firması görevlisine tutanak tutturup durumu müşteri hizmetlerimi ekibimize bildirmenizi rica ederiz. Siparişinizdeki diğer ürünler ayrıca kargoya verilebilir. Siparişinize ait kaç adet kargo paketi alacağınızın bigisi ilk teslimm aldığınız pakette bulunan İrsaliye üzerinde belirtilmektedir.

Teslimat sırasında, siparişinizi teslim aldığınıza dair imza attıktan sonra mutlaka UPS Kargo görevlisinin yanında faturanız ile birlikte paketin içindeki ürünlerinizi kontrol ediniz. Siparişinizde eksik ya da kusurlu ürün olması veya paketin hasarlı olması durumunda kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” tutmasını isteyiniz ve bu tutanak ile birlikte ürünleri teslim almadan iade ediniz. Bu adımları takip etmeden ürünü teslim aldığınızda sorumluluk tomart.com.tr’ye ait olmayacaktır. Ayrıca,tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Gerekli kontrol işlemleri tamamlandıktan, sitemiz de siparişinizle ilgili “İptal Edildi” mesajı görüntülendikten sonra, tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız banka hesabınıza tarafımızdan iade edilmektedir. Havale& Kredi kartı iade işlemleri, maksimum 10 iş günü içinde yapılmaktadır. Banka, kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda kartınızın bağlı olduğu bankanızın kredi kartı servisini aramanız gerekmektedir. Taksitli satışlara istinade yapılan iadeler, bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır. Bu durumda, firmamızın herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır.

İade ürünlerinizi aşağıdaki adrese UPS Kargo şubelerinden **************************** iade kodunu kullanarak göndermeniz gerekmektedir.

Kilis Organize San.Bölgesi.23 Nolu  Cad.No:22/1 Kilis